7Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliSuu Bir Sohbet Bir Merhaba İle Başlar - SesliSuu.Com, Sesli Chat, Mobil Sesli Sohbet, Kamerali Chat

SesliSuu Bir Sohbet Bir Merhaba İle Başlar

 

 

Bir Sohbet Bir Merhaba İle Başlar

 

Günlük hayatımızda da bir sohbetin yalnızca ufak bir merhaba ile başladığını bilmeyen yoktur. Bu özellik aynı şekilde bahsedilen Chat siteleri için de geçerlidir. Selam vermeyi insanlardan esirgemeyin. Üstelik bu olay bu kadar da basit değildir. Özellikle karşı cins ile seslisohbet ediyorsanız o kişinin dikkatini çekmelisiniz.

 

Tanışmak istediğiniz kişi ile kaliteli bir sohbet için öncelik ile onu şaşırtmanız gerekir. Bu adım hem dikkati üzerinize çekeceğiniz gibi hem de daha sonraki konuşmaların mimarının siz olacağının açık bir göstergesidir. Mesajınıza cevap almak ve onunla derin bir sohbet dalmak istiyorsanız mesaj attığınız kişinin profilini dikkat ile inceleyin. Profilinden edineceğiniz küçük bilgiler ile karşınızdaki kişiyi rahatlık ile şaşırtmak mümkündür. Böylece sohbetinizin gelişmesi için hem çok güzel hem de ciddi bir adım atmış olursunuz.

 

Bu SesliSuu Mobil Chat siteleri üzerinden sohbet ederken, sohbetin kaliteli, akıcı, keyifli ve özellikle uzun süreli olması için dürüst olmanız gerekmektedir. İnsanoğlu yeni biri ile tanışırken kendisini olduğundan daha iyi daha şaşalı gösterme eğilimini göstermektedir.

 

Siz de bu iyi olma eğilimini gösterin. Ancak; ufak bir fark ile. Uzman olmadığınız herhangi bir konuda kendinizi bir uzmanmışçasına göstermek yerine dürüstlük göstererek o konuyu bilmediğinizi ama öğrenmek istediğinizi karşınızdaki kişiye söylerseniz sizi tanımayı gerçekten istediğini göreceksiniz.

 

Mesela voleybol hayranı bir kız ile konuşuyorsanız, kendinizi bir voleybol dehası imiş gibi göstermeniz sizi komik bir duruma düşürebilir. Bunun yerine sizin de geçmişten beri bu spor dalına merakınız olduğunu belirtmeniz yeni bir sohbet konusu için yeterli bir adımdır.

 

Sohbet Sitelerinde Profiller Birer Aynadır

 

Sizler de sosyal medya sitelerinden de çok iyi biliyorsunuz ki internet dünyasında kurmuş olduğunuz profiliniz sizin aynanızdır. Kişiler ile paylaştığınız bilgiler, videolar, fotoğraflar ve konuşmalar sizlerin özelliklerinizi yansıtır.

 

Bu durum sohbet ve Chat platformları için de geçerli bir durumdur. Özellik ile kameralı ve sesli Chat sohbet seçeneğini tercih eden kişiler için, profiliniz yalnızca bir fotoğraftan ibaret ise kişiler bunu görmezden gelerek farklı kişileri arayış içerisine girerler. Bu sebeple profillerinize kendiniz ile ilgili bilgiler ekleyin ve fotoğraflar ekleyin. Zira profiliniz ile vermiş olduğunuz imajın bu Chat sitelerine giriş yapan kişilere çekici gelmelidir ki sizler ile konuşmak istesinler.

 

Yazar : - ß Y - K R â L #
23 Tem 2019
952 Görüntüleme
0 YORUM YAPILDI

Etiketler:


Gönder