7Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliSuu Türkiye nin Bir Numarali SesliSiteler - SesliSuu.Com, Sesli Chat, Mobil Sesli Sohbet, Kamerali Chat

SesliSuu Türkiye nin Bir Numarali SesliSiteler

 

Sesli Sohbet Siteleri

 

Daha önce de belirtilen üzere sohbet sitelerinin çok farklı kullanım şekilleri bulunmaktadır. Pek çok kişi bu sohbet platformlarının yalnızca yazışarak sohbet edebilme özelliğini kullanmaktadır. Ancak bazı insanlar yazışmaktan keyif alamadıkları için sesli kullanım özelliğine de sahip olan Sesli Chat platformuna giriş yaparak telefon ile konuşuyor gibi sohbet edebilme şansına da sahip olmaktadırlar.

 

Birçok insanın isteklerine göre gün geçtikçe geliştirilen bu platformlar, kameralı Chat yapabilme özelliğine de sahiptir. Daha önceden defalarca konuştuğunuz insanı zamanı geldiğinde görmek istediğiniz zaman kamera özelliğini aktifleştirerek rahatlıkla görerek konuşabileceğiniz bir platform hayal edin.

 

Hayal etmenin de ötesinde olan bu sohbet siteleri platformlarına giriş yapmak tek tık ile mümkündür. Arama motorunuzdan sohbet sitelerine giriş yaparak kolaylıkla üye olabilirsiniz. Kalıcı üyelik ile rumuz oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda tek kullanımlık rumuzlar ile de bu sohbet sitelerine giriş yapabilmek olası bir durumdur.

 

Kamera Özellikli Sohbet Platformları

 

Özellikle orta yaşlı insanların tercih ettiği bu kameralı Chat özellikli siteler oldukça gelişkin özelliklere sahiptir. Sanki karşı karşıyaymış gibi sohbet edebilme şansını kişilere tanımaktadır. Orta yaşlı insanların bu özelliği tercih etme sebebi kendi gençliklerinde ancak yan yana gelerek sohbet edebilecekleri imkanlarının olmasıdır.

 

Eski zamanlarda ya bir muhallebici de ya bir kahvehanede ya da bir parkta buluşup görüşerek sohbet edebilme şansına sahip olan insanlar, bu siteleri kullanırken kameralı ve sesli sohbet özelliklerini kullanarak giriş yapabilmeyi istemektedirler.

 

Yapılan pek çok araştırmaya göre insanlar günde ortalama 15000 civarı kelime kullanmaktadırlar. İş, aile, arkadaş konuşmaları genelde 10000 kelimelik bir kısmı doldursa, yeni bir erkek yahut bayan ile tanışmak için bu 5000 kelimelik boşluğu doldurmak anlamına gelmektedir.

 

Yazar : - ß Y - K R â L #
23 Tem 2019
253 Görüntüleme
0 YORUM YAPILDI

Etiketler:


Gönder